O Nas

Nasz zespół

Jesteśmy kreatywnym zespołem fotografów i operatorów zrzeszonym w profesjonalną grupę działającą na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko! Uwielbiamy fotografować zakochanych i chcielibyśmy, żebyście to nam powierzyli wykonanie dla Was zdjęć i filmu ślubnego. Od początku budujemy naszą markę dbając o jakość wykonywanej pracy oraz zadowolenie naszych klientów - przeczytaj opinie o nas! Na przestrzeni lat towarzyszyliśmy już ponad stu parom w dniu ich ślubu, dzięki czemu doskonale wiemy, jaka powinna być nasza rola i czego od nas oczekujecie.
Nasz zespół tworzą profesjonaliści, a każdy z nich wnosi do naszej grupy własny potencjał zdolności i osobistej praktyki. Sukces naszego zespołu jest wynikiem nie tylko naszych indywidualnych umiejętności fotograficznych i filmowych, niebagatelnego doświadczenia zawodowego i profesjonalnego zaplecza, ale przede wszystkim współpracy panującej w naszej grupie. Decydując się na nasz zespół, otrzymujecie unikalną możliwość kompleksowej realizacji zlecenia oraz pełnego pakietu usług fotograficznych i filmowych tj. fotoreportaż ślubny, fotograf na wesele, wideofilmowanie ślubu i wesela, sesja narzeczeńska i plener ślubny, teledysk ślubny etc.
Poznajcie nas!

Piotr

Piotrek to fotograf dla którego na dobre ujęcie składa się suma jego detali, a dobra fotografia to kalejdoskop szczegółów i barwna paleta emocji. To absolutny perfekcjonista zwracający uwagę na każdy drobiazg w kadrze. Prywatnie to osoba charakteryzująca się ogromnym szacunkiem dla drugiego człowieka oraz dumny tata małej Zuzi i jeszcze mniejszego Antka.

Ola

Ola jest fotografem, który ma niezwykły talent dostrzegania na pozór niewidocznych szczegółów i sytuacji oraz zamykania ich w kadrze. Ona po prostu doskonale wie, jak w piękny i prosty sposób uchwycić ulotną chwilę. Prywatnie urzeka poczuciem humoru, ciepłem i uśmiechem, a jej optymizm ma swoje odzwierciedlenie w fotografiach.

Michał

Michał to urodzony fotograf - dostrzega potencjał każdej sytuacji i potrafi stworzyć niezwykły reportaż. W każdej realizacji dba o wyraziste i nietypowe ujęcia. Buduje oryginalny scenariusz i niebanalną atmosferę każdego reportażu - po prostu ogromny talent i profesjonalizm.